W internecie da się odnaleźć bez najmniejszego problemu parę jeżeli nie paręnaście porównywarek finansowych. W rzeczywistości nie ma wygodniejszego poszukiwania kredytu dla nas. Definiujemy kwotę, czas kredytowania i porównywarka kredytowa uwidocznia nam setki kredytów. Do tego, możemy sobie dany kredyt zamówić przez kontakt z doradcą.
Wszystko wydaje się łatwe ale…

W szeregu przypadków przy składaniu wniosku dowiadujemy się, że nie zdobędziemy kredytu ponieważ nie spełniamy warunków banku.

Niestety porównywarka kredytowa wyłącznie zestawia kredyty, podsuwa jaki kredyt jest najtańszy, obnaża schowane szczegóły propozycji kredytowej, jakich w reklamie danego banku nie można znaleźć, natomiast porównywarka kredytowa nie wskaże, że w danym banku kredyt z pewnością dostaniemy.

Każdy bank ma swoją własną politykę, w jednym nasza zdolność finansowa będzie akuratna do osiągnięcia kredytu, w innym natomiast nie.

W jaki sposób wniosek o kredyt aby zmniejszyć prawdopodobieństwo odrzucenia wniosku?
Porównanie kredytów prawdę powie!
Korzystaj z pomocy doradcy kredytowego, zwykle w większych porównywarkach kredytowych jest możność skorzystania z pomocy doradcy kredytowego absolutnie darmowo.
Porównania kredytowe są bardzo przydatne, warto z nich korzystać wybierając kredyt, wypada jednak pamiętać, że to bank rozstrzyga czy udostępni danej osobie kredytu.